طالع تیر ماه

22 تیر 1399
نویسنده:  

 

فروردین

سعی کنید با همه حتی با دشمنان خود در صورت پیروزی بر آن ها مهربان باشید. از کینه توزی و ایجاد دشمنی پرهیز کنید. نسبت به همه محبت داشته باشید و همیشه این شعر مولوی را به یاد داشته باشید که (از محبت خارها گل میشود. و از محبت سرکه ها مل می شود) هر دشمنی، یک دشمنی متقابل رابه همراه دارد. از تصمیمی که گرفته اید دست بردارید و منصرف شوید که بوی (خیر) از آن به مشام نمیرسد.

 

 

 

اردیبهشت

تخیلات را کنار بگذارید و با واقعیات رو به رو شوید. سعی کنید کارهایی را که به شکست منتهی شده را بررسی کنید و علل شکست آن ها را بیابید و اگر قصد تکرار دوباره آ نها را دارید سعی کنید اشتباهات گذشته را دوباره تکرار نکنید. به احساسات خود توجه کنید. کسی در حال تحریک احساسات عاطفی شما است. این تحریک می تواند ایجاد کننده روابطی باشد که شاید تا به حال به آن فکر هم نمی کردید ولی در هر حال برای تان خوش آیند خواهد بود.

 

 

 

 

خرداد

این روزها، روزهای عجیبی برای شما خواهد بود. آنچه را که می خواهید، در محیط اطراف تان درمی یابید. ممکن است اشتباهاتی از شما سر بزند ولی حواس تان باشد که در هر موقعیت جلوی اشتباه تان را بگیرید. به ظاهر خوب افراد بسنده نکنید، بلکه باطن آن ها را دریابید. تلا شهای خود را صرف کارهایی کنید که مفید باشد و بتوانید از حاصل آن ها بهره مند شوید.

 

 

 

 

تیر

در این ماه سیاره حاکم شما تحت استرس و فشار است، از اینکه شما کارهای بسیاری برای انجام دادن دارید و این می تواند مانع لذت بردن شما از زندگی شود چرا که شما باید انرژی لازم را برای رویارویی با کارهای بی شماری که در این ماه خواهید داشت بدست آورید. اگر چه ممکن است اهداف شما در مسیر شما و درست جلوی رویتان قرار داشته باشند، اما به نظر نمی آید که رسیدن به آنها کار آسانی باشد.

 

 

 

مرداد

با شکست عاطفی که چندی قبل داشته اید، نسبت به همه بدبین هستید. گاهی به شدت دچار افسردگی می شوید و سعی می کنید آن را از خود دور کنید اما خاطرات گذشته مقابل ذهن تان رژه می روند. به آینده یی بهتر فکر کنید. به اینکه هر چه پیش می آید، بهترین است. به شخصی یا چیزی دلبسته شده اید که هر آن نگران از دست دادنش هستید.

 

 

 

 

شهریور

آدمی خوش قلب و مهربان هستی.اما متاسفانه زود رنجی و با عصبانیت دست به کار می شوی.همین کار نیرویت را کم می کند.دست از وسواس برداراز گفتن سخنان بیهوده خوداری کن.یک قانون مهم را در زندگی ات یاد بگیر:کلام نقره است و سکوت طلا است.بنابراین فقط زمانی که لازم است سخن بگو.از چیزهای خوب و رضیتبخش صحبت کن و دیگران را با سخنانت نیازار.هنگامی که همسرت صحبت می کند.

 

 

 

مهر

اگر می خواهید در حرفه یا شغل خود پیشرفت کنید ، روابط خوب و سخنان ملایم ممکن است به معنای همه چیز در این ماه باشد. برای حفظ روابط هماهنگ ، مقدار زیادی تلاش لازم است. به یاد داشته باشید مهمترین وجه این ماه صبر و شکیبایی در کنار مردم و خودتان است. ممکن است کارمندان با حقوق و دستمزد به دلیل برنامه های زیاد و بار کاری خود بسیار خسته شوند

 

 

آبان

ممکن است بازرگانان برای ایجاد مشاغل و مشتریان جدید در این دوره بسیار سخت تلاش کنند. آنها ممکن است نیاز به استخدام کارمندان جدید برای مقابله با افزایش سفارشات تجاری داشته باشند. این ماه برای مشاغل مرتبط با آهن ، ماشین آلات ، مواد شیمیایی و نفت مناسب نیست. حتی شرکتهای مرتبط با صنعت کشاورزی ممکن است با مشکلاتی روبرو شوند.

 

 

آذر

بازرگانان مرتبط با تولید یا بازاریابی تجهیزات مختلف پزشکی باید مثبت فکر کنند که تجارت خود را در این دوره گسترش دهند. یک عملکرد خانوادگی کوچک ممکن است در طول این ماه سازماندهی شود. تاجرانی که به فکر گسترش تجارت خود بوده اند می توانند در طی این ماه این کار را انجام دهند. برای عشق و روابط ، ممکن است شریک زندگی تان ناراحت باشد زیرا شما به دلیل برنامه شغلی خود وقت کافی را به روابط خود اختصاص نمی دهید.

 

 

دی

هیچ موضوع مهمی برای بازرگانان پیش بینی نشده است. با این وجود ، ممکن است لازم باشد با درک درست نیازهای مشتری ، مراقبت کافی را انجام دهید. عدم انجام این کار ممکن است باعث از دست رفتن سفارشات جدید شود. کسانی که قصد دارند تجارت خود را گسترش دهند ممکن است با موفقیت این کار را انجام دهند.

 

 

 

 

بهمن

مشاغل مرتبط با واردات و صادرات کالا ممکن است در این دوره رونق بگیرد. کسانی که در تجارت پارچه یا نخ هستند ممکن است بتوانند در این ماه تجارت خود را با موفقیت گسترش دهند. این ماه بسیار مناسب برای سرمایه گذاری است. شریک زندگی شما ممکن است درهایی را برای یک فرصت تجاری بسیار خوب باز کند.

 

 

 

اسفند

بازرگانان ممکن است بطور مثبت مشغول مذاکره در مورد معاملات متعدد بصورت همزمان باشند. کارمندان ممکن است از شرکتی واقع در خارج از کشور ، یک پیشنهاد شغلی سودآور دریافت کنند. برای دانشجویان ، این ممکن است یک ماه بسیار مطلوب برای تهیه مطالعات پیشرفته باشد. دانشجویانی که قصد دارند برای تحصیلات به خارج از کشور مهاجرت کنند ممکن است با موانع جزئی روبرو شوند.

نظر شما

تبلیغات

   

ماهنامه فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ذهن آویز با تلاش جمعی از فرهیختگان و صاحبنظران جامعه در صدد است تا با رویکرد سلامت محور به مسائل جامعه بپردازد. این ماهنامه ، 28 ام هر ماه به صورت تمام الکترونیک از طریق وبگاه www.zehnavizonline.ir با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شود.خوشحالیم قدمی هرچند کوچک برای سلامت جامعه بر می داریم.

ذهن آویز

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن