نوروز 99

29 اسفند 1398
نویسنده:  

 

پايتخت سريال نوروزي شبکه يک

سريال پايتخت به کارگرداني سيروس مقدم و تهيه کنندگي الهام غفوري يکي از سريال‌هاي پرطرفدار تلويزيون است که ششمين فصل آن نوروز امسال در شبکه يک سيما روي آنتن مي‌رود.

فصل ششم سريال پايتخت در 15 قسمت براي پخش در نوروز 99 از شبکه يک سيما در حال ساخت است و بازيگراني چون محسن تنابنده، ريما رامين‌فر، احمد مهران‌فر، مهران احمدي، هومن حاجي عبداللهي، بهرام افشاري، نسرين نصرتي، سارا و نيکا فرقاني در آن به ايفاي نقش مي‌پردازند.

فصل اول سريال پايتخت در نوروز 90، فصل دوم و سوم آن در نوروز 92 و 93 پخش شد و فصل چهارم در ايام ماه رمضان سال 94 پخش شد و پنجمين فصل آن باز هم به پخش نوروزي رسيد و در ايام نوروز 97 روي آنتن شبکه يک سيما رفت.

سريال پايتخت هر شب ساعت 22:15 روي آنتن شبکه يک سيما مي‌رود.

 

 

کاميون سريال نورزي شبکه دو

قصه‌هاي کاميون به کارگرداني مسعود اطيابي سريال نوروز 99 در شبکه دو سيما است که به تهيه کنندگي ابراهيم آرزو و شهرام دانش‌پور در 30 قسمت ساعت 21:30 روي آنتن شبکه دو سيما مي‌رود.

در خلاصه داستان سريال قصه‌هاي کاميون آمده است:

نادر پيشکسوت فوتبال مدتي است که روي کاميون باربري دوستش کار مي‌کند. صابر، وحيد و اشکان سه دانشجويي هستند که به دليل مشکلاتي توسط صاحبخانه اثاثيه‌شان به خيابان ريخته شده است. نادر و دانشجوها با هم آشنا مي‌شوند که اين آشنايي زمينه‌ساز اتفاقات مختلفي در روند داستان مي‌شود.

 

 

دوپينگ سريال نوروزي شبکه سه

دوپينگ سريالي به کارگرداني رضا مقصودي، تهيه کنندگي سيد امير پروين حسيني و نويسندگي رضا مقصودي و افرا جورابلو است که در ايام نوروز ساعت 20:45 روي آنتن شبکه سه سيما مي‌رود.

دوپينگ سريالي کمدي است که در 30 قسمت روي آنتن شبکه سه سيما خواهد رفت.

هادي حجازي فر، نيما شعبان نژاد، شبنم مقدمي محمد بحراني و الناز حبيبي بازيگران سريال دوپينگ هستند که تصويربرداري آن اين روزها ادامه دارد.

 

 

ميانبر سريال نوروزي شبکه پنج سيما

سريال ميانبر به کارگرداني يزدان فتوحي و تهيه کنندگي محمد صالحيان سريال جديد شبکه پنج سيما است که از اواخر بهمن ماه روي آنتن رفت و پخش آن در ايام نوروز هم ادامه دارد.

اين سريال کمدي هر شب ساعت 23 روي آنتن شبکه پنج سيما مي‌رود و با نگاهي طنز به مشکلات ساکنين يک ساختمان مي‌پردازد و بسياري از بازيگران کمدي در اين سريال به ايفاي نقش مي پردازند.

 

 

اين روزها که ويروس کرونا در ايران ميهمان ناخوانده شده است و جان بسياري از عزيزان و هم‌ميهنان عزيز را مي‌گيرد، ديدن برنامه‌هاي خوب در خانه از طريق تلوزيون مي‌تواند بخشي از سختي قرنطينه را بگيرد و اضطراب و استرس ناشي از بيماري را با خنده و تفريح کاهش دهد. اميد است سال پيش رو سالي سرشار از سلامت و برکت براي مردم عزيز ايران باشد.

 

نظر بدهید 53  بازدیدها
برچسب ها
ارسلان برکت

نظر شما

ماهنامه فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ذهن آویز با تلاش جمعی از فرهیختگان و صاحبنظران جامعه در صدد است تا با رویکرد سلامت محور به مسائل جامعه بپردازد. این ماهنامه ، 28 ام هر ماه به صورت تمام الکترونیک از طریق وبگاه www.zehnavizonline.ir با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شود.خوشحالیم قدمی هرچند کوچک برای سلامت جامعه بر می داریم.

ذهن آویز

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن