عطر ماه تولد برای خردادی ها

31 خرداد 1398
نویسنده:  

خرید و انتخاب عطر یکی از پیچیده‌ترین تصمیمات زندگی است و پیدا کردن مناسب‌ترین عطر برای هر کسی می‌تواند بسیار دشوار و خسته‌کننده باشد. اگر تازه‌کار هستید باید بدانید که انتخاب عطر یک انتخاب کاملاً شخصی است و شما تا زمانی که عطر را روی پوست خود امتحان نکنید نمی‌توانید مطمئن باشید که این عطر، عطر مورد علاقه شما هست یا خیر. از طرف دیگر، عطرهای اصل و باکیفیت معمولا گران‌قیمت هستند و روش آزمون‌وخطا در مورد این محصول، هزینه زیادی روی دست شما خواهد گذاشت. شخصی بودن عطرها این ایده را در ذهن می‌آورد که ممکن است هر نوع شخصیت خاصی به نوع خاصی از عطر هم علاقمند باشد و به همین دلیل است که عطرهای ماه تولد جزو عطرهای پرفروش به شمار می‌روند. اما مناسب‌ترین عطر برای ماه تولد شما چیست؟

 

مناسب‌ترین عطر برای متولدین فروردین

متولدین فروردین افرادی فعال، پرشور و پر از اعتماد به نفس هستند و هر چیزی را که بخواهند با تلاش و تفکر مثبت به دست می‌آورند. این افراد به عطرهایی نیاز دارند که به آن‌ها انرژی بدهد و قدرت آن‌ها را برای کار و فعالیت و زندگی شاد و پر انرژی افزایش دهد. عطرهایی حاوی رایحه‌های عنبر یا چوب عطرهای جسورانه و قوی هستند که خاصیت انرژی بخشی دارند و می‌توانند برای متولدین فروردین یک عطر مناسب باشند.


مناسب‌ترین عطر برای متولدین اردیبهشت

متولدین اردیبهشت افرادی قابل اعتماد، پایدار و مهربان هستند که می‌توانند بهترین دوست برای هر کسی باشند. سنگ ماه تولد این افراد سبک زمرد است و هیچ رنگی بهتر از رنگ سبز نمی‌تواند ویژگی‌های شخصیتی این افراد را نشان دهد. بهترین عطر برای متولدین اردیبهشت عطرهایی هستند که رایحه زمین و خاک در خود دارند، مثل رایحه گیاهان و عناصر زمینی که ترکیبی آرامش‌بخش و بویی دلپذیر دارند و می‌توانند حس مثبت و نشاط‌آوری به متولدین این ماه بدهند.


مناسب‌ترین عطر برای متولدین خرداد

متولدین خرداد شخصیتی چندوجهی دارند که البته این چندشخصیتی بودن هیچ معنای بدی ندارد، بلکه ویژگی‌های مثبتی هم دارد و باعث می‌شود که متولدین این ماه مجموعه‌ای متنوع از علایق و سلیقه‌ها را داشته‌باشند که همیشه در حال تغییر است. خردادی‌ها افرادی خلاق هستند که ایده‌های نو را مثل اسنفج به‌خود جذب می‌کنند. متولدین خرداد به عطرهایی علاقه دارند که چند لایه هستند و پیچیدگی خاصی دارند چون تغییر رایحه روی پوست شخصیت ناآرام و تنوع طلب آن‌ها را راضی نگه می‌دارد.


مناسب‌ترین عطر برای متولدین تیر

متولدین تیر یکی از خاص‌ترین شخصیت‌ها را دارند. این افراد علاقه خاصی به همرنگ شدن با جماعت دارند و دوست ندارند در میان مردم به چشم بیایند و انگشت‌نما شوند. آن‌ها به عطرهایی علاقه دارند که بتوانند همه‌جا و درمیان هر جمعی و در ۳۶۵ روز سال مورد استفاده قراردهند. به‌همین دلیل عطرهایی برای متولدین این ماه مناسب است که رایحه‌ای گرم، ملایم و ساده داشته‌باشد، مثل عطرهای حاوی رایحه وانیل یا گل رز که همه این ویژگی‌ها را دارند.

مناسب‌ترین عطر برای متولدین مرداد

متولدین مرداد به لوکس‌بودن و باکلاس‌بودن علاقه خاصی دارند و دوست‌دارند استایل شیک و سطح بالای خود را همه‌جا به‌رخ بقیه بکشند. به‌همین دلیل عطرهایی برای متولدین این ماه مناسب است که رایحه‌ای تند، قوی و فراموش‌نشدنی داشته‌باشد و حضور آن‌ها را به همه اعلام کند. عطرهایی که رایحه مشک در خود دارند، عطرهایی با ماندگاری بالا و بویی قوی هستند که می‌توانند بهترین گزینه برای متولدین مرداد باشند.


مناسب‌ترین عطر برای متولدین شهریور

متولدین شهریور افرادی با ظاهر آرام اما درونی پرتلاطم و پرشورونشاط هستند که درکنار روحیه درون‌گرای خود باری از دانش و تجربه را به‌دوش می‌کشند. این افراد با چنین شخصیت خاص و چندجانبه به عطرهایی علاقه دارند که پیچیدگی و تعادل را درکنارهم درخود دارند. بهترین عطر برای متولدین شهریور ترکیبی متعادل از رایحه‌ای قدیمی و جدید مثل ترکیب رایحه چرم و هلو است که می‌تواند شخصیت چند وجهی و خاص آن‌ها را در خود منعکس کند.


مناسب‌ترین عطر برای متولدین مهر

متولدین مهر افرادی برون‌گرا، شاد و مجلس‌گرم‌کن هستند و به صحبت‌کردن علاقه خاصی دارند که همین ویژگی‌ها باعث می‌شود بقیه مردم به سوی آن‌ها کشیده‌شوند. بنابراین عطرهایی برای متولدین مهر مناسب است که رایحه‌ای سبک و شاد داشته باشد. عطرهایی که مقدار کمی رایحه شیرین درخود دارند و بویی دلپذیر و جذب‌کننده دارند بهترین گزینه برای متولدین ماه مهر و شخصیت جذاب و برون‌گرای آن‌ها به‌شمارمی‌روند.


مناسب‌ترین عطر برای متولدین آبان

افرادی که متولد آبان هستند در همه زمینه‌های زندگی جدی و سخت‌کوش هستند چه در کار، چه در عشق، چه در فشن و چه در استایل. آن‌ها همیشه تلاش‌می‌کنند به چیزی که می‌خواهند برسند و در این راه به یک منبع انرژی‌بخش مثل عطر نیازدارند، عطری که به‌اندازه کافی قوی و انرژی‌بخش باشد- مثل یک عطر حاوی رایحه پاتچولی که پرانرژی و گرمابخش است- و قدرت و جسارت شما را برای انجام کارهای بزرگ بیشتر می‌کند.


مناسب‌ترین عطر برای متولدین آذر

همه ما متولدین آذر را به خاطر حس شوخ‌طبعی قوی و کارهای خودجوش و برنامه‌ریزی‌نشده آن‌ها می‌شناسیم. این افراد همیشه به‌دنبال این هستند که لحظاتی خوش برای خود و اطرافیان خود بیافرینند و برای رسیدن به این هدف به عطر مناسبی هم نیاز دارند. عطری مناسب متولدین آذر است که رایحه دل‌پذیر مرکبات را در خود داشته‌باشد و رایحه‌ای تازه و دل‌پذیر به هوا اضافه کند. چنین عطری می‌تواند با شخصیت شوخ‌طبع و سرحال آذرماهی‌ها هماهنگی خوبی داشته‌باشد.


مناسب‌ترین عطر برای متولدین دی

متولدین دی علاقه خاصی به کامل و بی‌عیب بودن دارند و همیشه به دنبال ایده‌آل‌های خود می‌گردند؛ از این رو همیشه جزو پیشروها در مد و فشن و زیبایی هستند. آن‌ها به عطری نیاز دارند که رایحه قوی و مداومی داشته باشد و به مرور زمان کم‌رنگ نشود. البته این هدف با اسپری‌کردن عطر با فواصل چندساعته میسرمی‌شود اما اگر شما متولد دی هستید بهتراست به دنبال عطری باشید که رایحه آن قوی، پایدار و قابل اعتماد باشد تا حس کمال طلبی شما را ارضا کند.

مناسب‌ترین عطر برای متولدین بهمن

متولدین بهمن به دنبال ماجراجویی و تنوع در زندگی خود هستند و همیشه کنجکاوی سیری‌ناپذیر آن‌ها را به جاهای مختلفی می‌برد که گاهی ممکن است غیرمنتظره باشد. یک عطر تروتازه و ملایم با رایحه ساحلی بهترین گزینه برای متولدین فروردین است چون می‌تواند شخصیت پرانرژی آن‌ها را کامل کند. عطرهای ساحلی عطرهایی جذاب و پرجنبش هستند و در عین حال طبیعتی انعطاف‌پذیر دارند، درست مثل متولدین اسفند و شخصیت خاص آن‌ها که پر انرژی و تطبیق‌پذیر است.

مناسب‌ترین عطر برای متولدین اسفند

متولدین اسفند روحیه‌ای گرم، خلاقانه و هنردوست دارند و با اطرافیان خود به سرعت هم‌ذات‌پنداری می‌کنند. این افراد معادل انسانی یک پتوی گرم و نرم هستند که همیشه در کنار شماست و به شما گرما و آرامش می‌دهد. با داشتن چنین شخصیت مهربان و خون‌گرمی، متولدین اسفند به عطری نیاز دارند که برایشان لذت‌بخش و دل‌پذیر باشد. یک عطر آشنای حاوی رایحه گل‌ها که گرم و آرامش‌بخش هم باشد بهترین گزینه برای متولدین اسفند است و به روحیه دوستانه آن‌ها غنا می‌بخشد.

نظر شما

ماهنامه فرهنگی ، هنری ، اجتماعی ذهن آویز با تلاش جمعی از فرهیختگان و صاحبنظران جامعه در صدد است تا با رویکرد سلامت محور به مسائل جامعه بپردازد. این ماهنامه ، 28 ام هر ماه به صورت تمام الکترونیک از طریق وبگاه www.zehnavizonline.ir با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر می شود.خوشحالیم قدمی هرچند کوچک برای سلامت جامعه بر می داریم.

ذهن آویز

 

ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده می کنیم. برای مشاهده اطلاعات بیشتر مراجعه کنید به سیاست کوکی ها. من در سایت از کوکی ها استفاده می کنم. قبول کردن